Tapety

Kolekcja tapet - MIASTO

Stwórz w swoim wnętrzu namiastkę ulubionego miejsca na świecie za pomocą dedykowanej grafiki na ścianę z mapą wybranego miasta. Ten nietypowy element wystroju sprawdzi się nie tylko w przestrzeniach prywatnych. Nasi klienci często wybierają fototapety z mapami aby ożywić wnętrze swojego biura, firmy czy restauracji. 

Dzięki opracowanemu przez nas wzornikowi kolorystycznemu możesz skonfigurować własną mapę według preferencji. Zapoznaj się z oferta naszym wyjątkowych fototapet. 

Tapeta daje bardzo wiele  możliwości zastosowań, możemy pokryć tapetą całą ścianę lub tylko jej fragment. Zmiana w mieszkaniu zainicjowana przez tapetę na ścianie to gruntowna metamorfoza pokoju, dzięki czemu mieszkanie zyskuje zupełnie  nowy charakter.

Przede wszystkim tapety dedykowane na ścianę konkretnego pomieszczenia to nie tylko wartości estetyczne, ale i funkcjonalne. Dlatego w naszej ofercie, proponujemy tapety ścienne, które efektownie się prezentują, a przy tym wyróżniają się wysoką jakością i oryginalnością.

Zobacz jak prezentuje się na ścianie królowa map - tapeta z mapą Warszawy

Tapety

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji