mapa podróży fotoobraz

Mapa podróży – zaplanuj wakacje już teraz!

 - Kolekcjonuj i łap chwile

Góry, łąki, lasy

Czasami niesamowite wakacje nie są jednoznaczne z podróżą na drugi koniec świata. Czasami do pełni szczęścia wystarczy nam polskie morze, Mazury – cud natury lub Bieszczady  kierunek wszystkich zmęczonych życiem w  wielkim mieście.

Ostatnio dużą popularnością cieszą się tereny w województwie podlaskim. Białystok, Suwałki, Supraśl to miejscowości , które kojarzone są zielonymi terenami, sielskim klimatem, pięknymi, rozległymi łąkami.

Trójmiasto

Mazury

Białystok

Europa da się lubić!

Jeśli jednak jesteś fanem dalekich podróży, poznawania nowych kultur, przekraczania granic nie tylko Polski , proponujemy kierunek - Europa. Wszystko zależy od tego, jak wyobrażasz sobie idealny wypoczynek. Turcja, Włochy, Hiszpania – to kierunki, które nie tylko przywitają Cię promieniami słońca, ale i rozgrzeją nie tylko ciało, ale i duszę

Włochy to kraj  słynący z majestatycznych zabytków, tak licznie przyciągających na wakacje turystów z całego świata. Odnajdziemy tu niepowtarzalne bogactwo wspaniałych dzieł od antycznych, greckich i rzymskich po średniowieczne, renesansowe, barokowe i współczesne. Dla osób, które preferują bierny odpoczynek włoskie plaże, to idealna alternatywa. Hiszpańska fiesta z kolei jest idealnym rozwiązaniem, dla tych, dla których 24-godzinna doba to za mało, a dobra zabawa nigdy się nie kończy.

Stambuł

Barcelona

Rzym

W podróż dookoła świata

Europa już nie wystarcza? Czas na Dominikanę a może Florydę. Kierunków jest wiele, wybór należy tylko do Ciebie.

Dominikana to wiecznie trwające lato czyni tę wyspę wymarzonym miejscem całorocznego wypoczynku. Białe, piaszczyste plaże, turkusowy ocean – czego chcieć więcej.  Natomiast Floryda to już prawie tropiki a na pewno jest to jeden z najgorętszych stanów w USA. Dla większości turystów z Polski wyjeżdżających na urlop do USA jest to idealne miejsce.

A może Kuba? Państwo znajdujące się na największej spośród Wysp Karaibskich. Hawana – punkt na mapie, który koniecznie trzeba zobaczyć i poczuć klimat lat 20 i 30. Ulice zalane klasycznymi autami, które dodają uroku temu niesamowitemu miejscu.

Na pewno warto odwiedzić też tętniące życiem lokale, w których podczas tradycyjnej hawajskiej uczty spróbujecie słynnego Cuba Libre.

Hawana

A Ty jaki kierunek wybierasz?

Stwórz swoją mapę podróży i pokaż ją światu!

Mapa podróży