Prezent z duszą - pomysł na prezent pod choinkę.

Prezent z duszą - pomysł na prezent pod choinkę.

Sweter? Skarpety? Znowu…

Na naszym koncie mamy mnóstwo nietrafionych prezentów zarówno tych otrzymanych, jak i tych darowanych. Kurtuazyjnie dziękujemy, żeby nie zrobić przykrości „Świętemu Mikołajowi”, ale w myślach zastanawiamy, ile nasz prezent będzie wart na allegro. 

Goorska przychodzimy na pomoc osobom, które jak co roku główkują, co sprezentować swoim najbliższym. W ramach akcji TRAFIONY PREZENT w naszych profilach społecznościowych publikujemy produkty, które cieszyły się największą popularnością wśród naszych klientów. Ten trop pomoże Ci uniknąć pomyłek, a Twoi bliscy poczują, że są dla Ciebie kimś wyjątkowym, skoro prezent jest spersonalizowany i tak doskonale rezonujący z osobą.

Miasto Twoje tam, gdzie serce Twoje

Różne miasta mogą mieć dla nas wielorakie znaczenie. Miasto rodzinne, studenckie, pierwszego spotkania…Takie miejsca warto uwiecznić w formie grafiki planu miasta, powiesić w centralnym miejscu i cieszyć się widokiem znanych zakątków nawet w postaci cienkich kresek. Tego rodzaju spersonalizowany prezent na pewno doceni bliska Ci osoba, ponieważ będzie on wyznacznikiem tego jak dobrze ją znasz. 

Wypatruj pierwszej gwiazdki wysoko na niebie

W wypatrywaniu pierwszej gwiazdki na niebie i Świętego Mikołaja może być przydatna nasza mapa nieba. Obserwacja nieba dostarcza niesamowitych przeżyć, poszerza horyzonty i  składnia do refleksji. W okresie świątecznym pełni jednak funkcję magiczną i  wprowadza magię Bożego Narodzenia. 

Nasza mapa nieba to nasz hit na targach. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że podczas Świąt może pełnić dodatkową rolę w naszej świątecznej przestrzeni. 

Rodzina to grupa osób o różnych osobowościach, zainteresowaniach to również rożne znaki zodiaku, które niekoniecznie zgodzą się przy wigilijnym stole. Baran z Bykiem, Wodnik z Koziorożcem, Bliźnięta i Waga, niezależnie jaki znak reprezentujesz zawsze możesz darować bliskiej osobie jego znak zodiaku w postaci minimalistycznej grafiki, poznać w innym wymiarze swoją żonę, brata, mamę. 

Święta już jutro! Co teraz!

Świąteczna gorączka trwa w najlepsze a Ty nadal nie masz prezentu? Na pomoc przychodzi pogotowie prezentowe. W Goorska dbamy o to, żebyś zdążył na czas. Dla mikrospóźnialskich zapewniamy ekspresową wysyłkę w 48 H wszystkich produktów zamieszczonych w kategorii EKSPRES

A dla makrospóźnialskich mamy limitowaną czasowo opcję zakupu plakatu do samodzielnego wydruku w formacie A4, A3 lub 30 x 40, która pojawi się w sklepie już 18 grudnia. Szybki i niskobudżetowy prezent bez wychodzenia z domu. Prezent w 5 minut - to możliwe. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że dokonasz zakupu i zrobisz te trzy kroki: Pobierz > Wydrukuj > Podaruj. Do dzieła!

Więc spokojnie i Ty na czas zostaniesz Świętym Mikołajem!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym harmonogramem świątecznym lub napisz - sklep@goorska.com