MAPY_MIAST_GOORSKA

Mapy miast – sentymentalne podróże w zaciszu czterech kątów

Cudze chwalicie, swego nie znacie

W Goorska możemy zabrać Was na wycieczkę do każdego miejsca na kuli ziemskiej w zaciszu czterech kątów.  Może to też być rodzinne miasto -  gdzieś w Polsce, które musiałeś opuścić z różnych powodów, a jednak serce w połowie zostawiłeś w rodzimych stronach.

Minimalna kolorystyka, wyjątkowy design doskonale sprawdza się w pomieszczeniach zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Mapy idealnie sprawdzają się w salonie, biurze, a nawet w pokoju nastolatka. Stanowią harmonijną całość w każdym stylu aranżacji : od eklektycznego po prowansalski.

Łódź, Warszawa, Gdańsk, większe miasta w Polsce mają w Goorska swój odpowiednik w postaci plakatu miasta. Jednak jeśli w proponowanych mapach na stronie nie znalazłeś „swojego” miasta, nic straconego. Tworzymy mapy na zamówienie (dowolna lokalizacja, kolor i format), które w dodatku świetnie sprawdzają się jako pomysł na prezent.

Łódź - mapa miasta - plakat

Morska bryza, poranki nad jeziorem

Zwłaszcza w zimowe wieczory, potrzeba nam więcej słońca i endorfin choćby nawet na wspomnienie letnich wojaży. Jeśli chodzi o nasze polskie kierunki, oczywistym wyborem jest  Bałtyk i Mazury. Z myślą o osobach, które tęsknią za morską bryzą i porankami nad jeziorem powstały zestawy map z nadmorskimi miastami: Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz mazurskimi zakątkami: Ełk, Giżycko, Olsztyn, Mrągowo.

Możesz tworzyć z nich oryginalne kompozycje, w najróżniejszych kombinacjach. Dzięki tym zestawom Twoja przestrzeń zyska nowoczesne wykończenie i przy okazji metaforyczne tchnienie wakacyjnego klimatu.

Trójmiasto - zestaw map

Buenos Dias, Guten Tag, Buongiorno!

Jeśli jednak oczami wyobraźni jesteś poza granicami Polski, stworzymy dla Ciebie mapę dowolnego miasta na świecie. Obecnie w sklepie mamy grafikę m.in. Berlina, Nowego Yorku, Londynu. Wybór jest przeogromny! Ale nie ograniczamy się do sklepowego asortymentu, wskaż nam kierunek a postaramy się go zaplanować w postaci oryginalnego planu miasta.

Powitaj zatem dzień w obecności  ulubionego miasta, siedząc na kanapie w domu, podziwiając minimalistyczne uliczki, które być może okażą się azymutem Twojego kolejnego wyjazdu.

Nowy Jork - mapa miasta - plakat