NA ZAMÓWIENIE - Abstrakcja 29 - obraz akrylowy

0,00 zł
Rozmiar
Ilość

Zapytaj o produkt

NA ZAMÓWIENIE - Abstrakcja 29 - obraz akrylowy

NA ZAMÓWIENIE - Abstrakcja 29 - obraz akrylowy

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

OBRAZ ABSTRAKCJA 29 WIDOCZNY NA ZDJĘCIACH ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY - proszę o zapoznanie się z opisem poniżej

Namaluję dla Ciebie podobny obraz
Egzemplarz widoczny na zdjęciach jest już sprzedany.
Z chęcią namaluję dla Ciebie podobny obraz w tej samej kolorystyce, w formacie 100x150 (inne formaty do uzgodnienia). 

Jak to działa?
W ciągu 14 dni od opłacenia zamówienia namaluję podobny obraz i prześlę mailowo jego zdjęcia. Na tym etapie możesz poprosić o niewielkie zmiany, które naniosę i ponownie prześlę zdjęcia. Obraz będzie wysłany dopiero po Twojej akceptacji.

Czy możesz zrezygnować z obrazu malowanego na zamówienie? Według przepisów prawa konsumenckiego nie, ale...
U mnie panują inne zasady! Wiem, że zakup obrazu przez internet nie jest łatwą decyzją, dlatego aby zminimalizować Twoje poczucie ryzyka umożliwiam Ci rezygnację lub  wymianę na inne produkty z oferty.

1. Przed wysyłką obrazu - jeśli na podstawie zdjęć uznasz, że obraz nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z zamówienia lub dokonać wymiany. W przypadku rezygnacji otrzymasz całkowity zwrot kosztów zakupu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę, razem ustalimy na jakie produkty i o jakiej wartości wymienisz obraz. Różnica w cenie będzie zwrócona. 

2. Po akceptacji zdjęć i wysyłce obrazu - w ciągu 30 dni od otrzymania obrazu możesz wymienić go na dowolny produkt/produkty z oferty o zbliżonej wartości.

Nie obawiaj się transportu
Obrazy wysyłam firmą kurierską, solidnie zapakowane w kilka warstw folii i grubej tektury, oznaczone naklejkami "ostrożnie". Obraz dotrze bezpiecznie. Nie musisz odpakowywać go przy kurierze. Ryzyko uszkodzenia jest znikome, a jeśli już się tak zdarzy, naprawienie sytuacji leży po mojej stronie. 

Dokument zakupu
Do każdego zamówienia wystawiam paragon lub fakturę VAT (stawka dla autorskich obrazów 8%). Chęć otrzymania faktury VAT należy zgłosić w momencie zakupu. 

Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Katarzyna Górska