Mapa Gdańska

Mapa Gdańska jako dekoracja ścienna w nowoczesnym wydaniu, indywidualnej kolorystyce i z dodatkowymi personalizacjami. 


Stolica województwa pomorskiego w niecodziennej odsłonie może zagościć na Twojej ścianie. Wybierz jedną z wersji kolorystycznych jakie prezentujemy w ofertach lub stwórz indywidualną koncepcję mapy Gdańska z naszą pomocą. Możemy zmienić dla Ciebie kadr, kolorystykę mapy, dodać personalizacje i zaznaczenia. Opracowujemy indywidualne projekty, robimy mapy na zamówienie. Przy tworzeniu map nie korzystamy z gotowców ani aplikacji, dlatego jesteśmy w stanie elastycznie podejść do każdego zamówienia. Jeśli nie widzisz tutaj mapy jakiej potrzebujesz, napisz do nas!

Obejrzyj najciekawsze przykłady aranżacji z mapą Gdańska we wnętrzach, znajdziesz je poniżej, pod produktami.

Mapa Gdańska

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Plakat Gdańsk - nowoczesne plakaty z mapami na ścianę lub na prezent. Zobacz przykłady użycia mapy Gdańska we wnętrzach. 

Szukasz dekoracji ściennej nawiązującej tematyką do Twojego ulubionego miasta Gdańska? Nasze mapy są odpowiedzią na Twoje poszukiwania. W naszej ofercie znajduje się mapa Gdańska w trzech stylach: urbanistyczna, okrągła i ciemna mapa z czarnym tłem. Mapy zaprojektowaliśmy tak, żeby pasowały do wnętrz w różnym stylu, od skandynawskiego, po nowoczesny, industrialny, klasyczny aż po loft, boho czy japandi. 

Zapytaj o dodatkowe personalizacje jeśli zależy Ci np. na plakacie w indywidulnej kolorystyce lub z zaznaczeniem adresu. Poniżej prezentujemy trzy standardowe wersje kolorystyczne: urbanistyczna mapa Gdańska, okrągła mapa Gdańska, ciemna mapa Gdańska. W wersji urbanistycznej oraz ciemnej uwzględnilismy budynki, dlatego jeśli Tówj adres zamieszkania znajduje się w obrębie naszej mapy, możesz na niej wypatrzeć swój dom. Dodatkowo możemy spersonalizować Twój plakat zaznaczając adres na nim punktem, sercem, lub po prostu zmieniając kolor wskazanego budynku. Czy plakat-mapa z zaznaczeniem adresu to nie jest doskonały prezent ślubny lub na parapetówkę?

Plakat Gdańsk - wersje kolorystyczne


Fototapeta Gdańsk - nowoczesna dekoracja ściany dopasowana do Twojego wnętrza. Wielkoformatowa fototapeta z planem Gdańska na wymiar. 

Kiedy do zagospodarowania masz dużą ścianę i nawet największy plakat to za mało, z pomocą przychodzą fototapety z mapami miast, które opracowujemy na zamówienie i drukujemy na wymiar ściany. Fototapeta z mapą Gdańska to niezwykle ekspresyjna, wielkoformatowa grafika, która dzięki bogatym możliwościom kolorystycznym może stanowić mocniejszy lub delikatny akcent we wnętrzu. Nasze fototapety mapy znalazły juz zastosowanie w wielu projektach prywatnych i komercyjnych i posłużyły jako:

- dekoracja ściany w biurze - fototapeta z zaznaczeniem lokalizacji firmy i logo,
- dekoracja ściany w pokoju nastolatka,
- dekoracja ściany w salonie na ścianie tv,
- dekoracja w holu na ścianie przy drzwiach wejściowych

Zobacz przykładowe wnętrza z zastosowaniem fototapety z mapą Gdańska

Fototapeta mapa Gdańska z lotu ptaka - granatowa ściana w biurze. Wizualizacja przedstawia propozycję zastosowania planu Gdańska na całej ścianie. Mapa z granatowym tłem, białymi ulicami i zbiornikami wodnymi, idealnie wpasowuje się w przestrzeń coworkingową sali konferencyjnej. Całość dopełniają granatowe lampy, krzesła i kanapa. Mapa swoją kolorystyką koresponduje z otaczającymi ją białymi ścianami. 

Fototapeta z mapą Gdańska w wersji granatowej

Gdańsk w kolejnej odsłonie to mapa z ciemnozielonym tłem. Mocny akcent kolorystyczny w stonowanej sypialni utrzymanej w bieli i szarościach. 
Fototapeta na wymiar sciany do sypialni w ciemnej kolorystyce to dobra alternatywna dla zagłówka. Dzięki zastosowaniu odpornej fototapety laminowanej lub winylowej, ściana nie będzie się brudzić. Dość oryginalne wnetrze prawda?

Fototapeta Gdańsk z ciemnozielonym tłem do sypialni

Dla zwolenników stonowanych akcentów i skandynawskiego stylu proponujemy mapę urbanistyczną, czyli monochromatyczny plan miasta z widocznym zarysem budynków. Fototapeta z planem Gdańska w wersji czarno-białej sprawdzi się także na niewielkiej ścianie np. w holu wejściowym. 

Fototapeta z mapą Gdańska w wersji czarno-białej - Goorska