Plakaty z butelkową zielenią

Plakaty z butelkową zielenią - sposób na dodatki do wnętrz w skandynawskim styluDodatki z ciemną zielenią inaczej nazywaną "butelkową" mają w ostatnich latach swoje pięć minut. Widzimy je we wnętrzach zarówno na ścianach w postaci obrazów i plakatów, a także jako dekoracyjne poduszki, zasłony, czy nawet meble. 

Plakaty z kolorem zielonym to alternatywa dla droższych i większych obrazów, przy czym jest równie efektowna. Może być rozwiązaniem dla tych, którzy szukają budżetowych dekoracji i przede wszystkim dodatków ruchomych, które zawsze można przenieść w inne miejsce. 

W sklepie z dekoracjami Goorska możesz zamówić plakaty z butelkową zielenią. Odpowiedzią na Twoje poszukiwania będzie autorska seria "Marble". Zieleń stanowi tu najmocniejszy akcent, który współgra z pozostałymi elementami kompozycji: marmurem, szarością, beżem i czernią. 

Grafiki geometryczne w stylu skandynawskim, z dodatkiem butelkowej zieleni, możesz zamówić w formacie B2 lub A2. Format A2 zamów w ramie aluminiowej lub drewnianej, a otrzymasz plakat gotowy do powieszenia. 

Preferujesz inną kolorystykę? Zobacz plakaty z granatem lub przeglądaj całą kategorię plakaty skandynawskie
Plakaty z butelkową zielenią

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji