PYTANIA OGÓLNE

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czas realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty do wysyłki i dla poszczególnych produktów wynosi:

Plakaty w tubach - 3-5 dni roboczych

Plakaty w ramach - 5-7 dni roboczych

Plakaty PREMIUM  w ramach - 7-10 dni roboczych

Tapety mapy - 3 dni robocze na przygotowanie projektu, po akceptacji projektu potrzebujemy jeszcze 7-10 dni roboczych na wydruk i wysyłkę

Obrazy malowane na zamówienie - 3-4 tygodnie

Jeśli potrzebujesz ekspresowej wysyłki w pierwszej kolejności sprawdź naszą ofertę w kategorii EKSPRES. Znajdują się tam produkty, które są gotowe do wysyłki. 

Wcześniejszą realizację prosimy konsultować przed zakupem. Określimy dokładnie na kiedy zamówienie może być gotowe

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Pruszkowie pod Warszawą po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny odbioru (

Gdzie mogę oprawić plakat?
Najlepiej u nas! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty nowoczesne ramy aluminiowe od polskiego producenta. 

Czy mogę zwrócić zakupiony plakat?
Tak, jeśli jest to plakat ze standardowej oferty. W przypadku gdy na Twoje życzenie zostały wprowadzone modyfikacje (niestandardowy rozmiar, dodatkowy napis, personalizacja), prawo do zwrotu nie przysługuje, ale...nie mamy w zwyczaju pozostawiać naszych klientów z produktem, z którego nie jest zadowolony! Jeśli zamówiłeś plakat personalizowany lub niestandardowy i z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z zakupu napisz do nas. Na pewno uda się znaleźć dobre rozwiązanie – sklep@goorska.com

Czy mogę zamówić plakat w innym kolorze niż te dostępne w ofercie?
Tak, zapytaj o taką możliwość przed zakupem.

Jakiej jakości wydruk otrzymam?
Plakaty drukujemy na papierze satynowanym o gramaturze 200.

Czy otrzymam fakturę na zakup?
Fakturę VAT wystawiamy na życzenie. Dane do faktury należy podać przy składaniu zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o chęci otrzymania faktury VAT przed wysyłką zamówienia, do przesyłki dołączymy paragon.

Otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Niezwłocznie skontaktuj się z nami. Staramy się nie popełniać błędów, ale  jeśli zdarzy nam się pomyłka lub niedopatrzenie, naprawimy to w trybie ekspresowym!

W jaki sposób zapakowana będzie przesyłka? Czy plakat się nie pogniecie?
W ciągu 4 lat dopracowaliśmy system pakowania plakatów do perfekcji, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń  podczas pakowania i transportu. Każdy plakat starannie zwijamy i pakujemy w estetyczną tubę. Następnie dodatkowo zabezpieczamy przesyłkę pakując ją w dodatkowy karton. Tak przygotowana paczka trafia w ręce kuriera firmy DHL.

Jeśli zamawiasz plakat w ramie, również nie obawiaj się o uszkodzenia. Plakat w ramie pakujemy w folię strech, folię bąbelkową i kilka warstw kartonu.
Ramy są delikatnym produktem dlatego zakup i wysyłka pojedynczej sztuki możliwe są wyłącznie dla formatu 40 x 50 cm. Większe formaty z wysyłką realizujemy od 2 szt. 

Czy przy większym zamówieniu otrzymam rabat?

Dla klientów zainteresowanych zakupem większej ilości plakatów przygotowaliśmy oferty z zestawami np. „8 dowolnych miast...”. Im większy zestaw tym mniejsza cena jednostkowa za plakat. To nie wszystko. Jeśli chcesz dokonać zakupu jeszcze większej ilości plakatów, na przykład z przeznaczeniem do wystroju pokoi hotelowych, restauracji, sal konferencyjnych, biur etc. skontaktuj się z nami podając szczegóły zamówienia, a dokonamy indywidualnej wyceny.

W jaki sposób przygotować plakat do wysyłki zwrotnej?
Należy zachować szczególną ostrożność przy pakowaniu plakatu aby uniknąć zostawienia śladów palców lub zagięć.  Musi on zostać ponownie zwinięty, włożony w kartonową tubę i odesłany przesyłką rejestrowaną (kurier lub list polecony) na adres:

Studio Kreatywne Katarzyna Górska ul. Bolesława Prusa 60/4 05-800 Pruszków

MAPY MIAST

Czy mogę zamówić mapę dowolnej lokalizacji na świecie?
Tak, przygotujemy plan dowolnego miasta w wybranym przez Ciebie kolorze i formacie. Jeśli nie widzisz w sklepie odpowiedniej oferty, napisz do nas.

Podobają mi się mapy, ale nie mam ulubionego miasta i nie wiem jakie wybrać.
Wbrew pozorom to dość częsty dylemat naszych klientów. W takim wypadku polecamy przejrzeć mapy, które prezentujemy w sklepie. Jest to kilkadziesiąt najpopularniejszych lokalizacji z całego świata. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też gotowe zestawy map na przykład: Mazury, 8 największych polskich miast, stolice Europy, dzielnice Warszawy, Trójmiasto.  Jeśli masz do dyspozycji dużą przestrzeń na ścianie taka galeria map będzie prezentowała się bardzo efektownie.

Chcę zamówić mapę miasta, które nie jest wystawione w sklepie. Czy mogę zobaczyć jak będzie wyglądała zanim zostanie wydrukowana i wysłana?
Tak, u nas nie kupujesz kota w worku.  Jeżeli wybrane przez Ciebie miasto nie jest widoczne w naszym sklepie wykonamy dla Ciebie projekt i prześlemy wizualizację.  Poprosimy Cię o akceptację projektu zanim wyślemy go do druku. Na tym etapie możemy jeszcze wprowadzić zmiany. Jednym słowem - projektujemy dla Ciebie idealny plakat! Pracę nad projektem rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty.

Ile trwa realizacja zamówienia?
Mapy są wyjątkowym produktem, który tworzymy i drukujemy na zamówienie, uwzględniając przy tym indywidualne preferencje naszych klientów, dlatego też realizacja zamówienia „na już” raczej nie jest możliwa, zazwyczaj trwa kilka dni i zależy od kilku czynników.  Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce zapytaj o możliwość szybszej realizacji przed zakupem. Poniżej przykładowy czas realizacji (od momentu wpłaty do wysyłki) :
- plakat w standardowym formacie bez dodatkowych personalizacji  3-5 dni roboczych
- plakat w standardowym formacie oprawiony w ramę  5-7 dni roboczych
- plakat na zamówienie  (w niestandardowym formacie  lub z dodatkowymi modyfikacjami na życzenie). W tym wypadku czas realizacji jest ustalany indywidualnie i zależy między innymi od sprawnej komunikacji między nami, ponieważ przed wydrukiem zamówień indywidualnych zawsze prosimy o akceptację projektu.

Czy mapa miasta będzie pasowała do mojego wnętrza?
Nie bez powodu mapy miast w ostatnich latach stały się jedną z najpopularniejszych form dekoracji ścian, a także doskonałym pomysłem na trafiony prezent.  Bez wątpienia i w Twoim wnętrzu plan miasta będzie prezentował się dobrze.  

Masz inne pytanie? Napisz!

sklep@goorska.com