PYTANIA OGÓLNE

Ile trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zależy od zamówionych produktów. Aktualny czas realizacji dla poszczególnych rodzajów produktów znajdziesz TUTAJ

Wcześniejszą realizację prosimy konsultować przed zakupem. Określimy dokładnie na kiedy zamówienie może być gotowe

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową. 

Czy mogę zwrócić zakupiony plakat?
Tak, przysługuje Ci aż 30 dni na zwrot zamówionych produktów. W przypadku produktów personalizowanych lub na wymiar, możliwa będzie wymiana na inne produkty o tej samej wartości. 

Czy mogę zamówić plakat w innym kolorze niż te dostępne w ofercie?
Prosimy zapytać o taką możliwość przed zakupem.

Jakiej jakości wydruk otrzymam?
Plakaty drukujemy na papierze satynowym Canon o gramaturze 250
Plakaty XL  i tapety drukujemy na ekologicznym, niemieckim  podłożu fizelinowym NESHEN WALLPAPER SMOOTH PERFORMANCE
Fototapety drukujemy na trzech rodzajach podłoży. Szczegóły znajdziesz w ofertach z tapetami. 

Wszystkie nasze wydruki są bardzo dobrej jakości i na renomowanych materiałach. Dostarczanie produktów o wysokiej jakości od zawsze jest dla nas priorytetem. 

Czy otrzymam fakturę na zakup?
Fakturę VAT wystawiamy na życzenie. Dane do faktury należy podać przy składaniu zamówienia. Jeśli w dniu płatności nie otrzymamy danych do faktury, do zamówienia zostanie wystawiony paragon. 

Otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Niezwłocznie skontaktuj się z nami. Staramy się nie popełniać błędów, ale  jeśli zdarzy nam się pomyłka lub niedopatrzenie, naprawimy to najszybciej jak to możliwe!

W jaki sposób zapakowana będzie przesyłka? Czy plakat się nie pogniecie?
Wysyłamy plakaty już od 5 lat. Dopracowaliśmy system pakowania plakatów do perfekcji, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń  podczas transportu. Każdy plakat starannie zwijamy i pakujemy w estetyczną tubę. Następnie dodatkowo zabezpieczamy przesyłkę pakując ją w dodatkowy karton. Co ważne, do pakowania plakatów staramy się używać jak najmniej plastiku i folii, a taśma, którą zaklejamy przesyłki jest papierowa i ekologiczna

Plakaty XL, fotoobrazy i tapety, pakuje i wysyła dla nas drukarnia. Do naszej drukarni mamy pełne zaufanie i w sposób pakowania tych produktów nie ingerujemy, ale zapewniamy, że przesyłki są dobrze zabezpieczone w transporcie. 

Czy przy większym zamówieniu otrzymam rabat?
Dla klientów zainteresowanych zakupem większej ilości plakatów przygotowaliśmy oferty z zestawami np. „8 dowolnych miast...”. Im większy zestaw tym mniejsza cena jednostkowa za plakat. To nie wszystko. Jeśli chcesz dokonać zakupu jeszcze większej ilości plakatów, na przykład z przeznaczeniem do wystroju pokoi hotelowych, restauracji, sal konferencyjnych, biur etc. skontaktuj się z nami podając szczegóły zamówienia, a dokonamy indywidualnej wyceny.

W jaki sposób przygotować plakat do wysyłki zwrotnej?
Należy zachować szczególną ostrożność przy pakowaniu plakatu aby uniknąć zostawienia śladów palców lub zagięć.  Musi on zostać ponownie zwinięty, włożony w kartonową tubę i odesłany przesyłką rejestrowaną (kurier lub list polecony) na adres:

Studio Kreatywne Katarzyna Górska ul. Bolesława Prusa 60/4 05-800 Pruszków tel: 509901450

MAPY MIAST - PLAKATY

Czy mogę zamówić mapę dowolnej lokalizacji na świecie?
Tak, przygotujemy plan dowolnego miasta w wybranym przez Ciebie kolorze i formacie. Jeśli nie widzisz w sklepie odpowiedniej oferty, napisz do nas.

Podobają mi się mapy, ale nie mam ulubionego miasta i nie wiem jakie wybrać.
Wbrew pozorom to dość częsty dylemat naszych klientów. W takim wypadku polecamy przejrzeć mapy, które prezentujemy w sklepie. Jest to kilkadziesiąt najpopularniejszych lokalizacji z całego świata. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też gotowe zestawy map na przykład: Mazury, 8 największych polskich miast, stolice Europy, dzielnice Warszawy, Trójmiasto.  Jeśli masz do dyspozycji dużą przestrzeń na ścianie taka galeria map będzie prezentowała się bardzo efektownie.

Chcę zamówić mapę miasta, które nie jest wystawione w sklepie. Czy mogę zobaczyć jak będzie wyglądała zanim zostanie wydrukowana i wysłana?
Tak, u nas nie kupujesz kota w worku.  Jeżeli wybrane przez Ciebie miasto nie jest widoczne w naszym sklepie wykonamy dla Ciebie projekt i prześlemy wizualizację.  Poprosimy Cię o akceptację projektu zanim wyślemy go do druku. Na tym etapie możemy jeszcze wprowadzić zmiany. Jednym słowem - projektujemy dla Ciebie idealny plakat! Pracę nad projektem indywidualnym rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty.

Czy mapa miasta będzie pasowała do mojego wnętrza?
Nie bez powodu mapy miast w ostatnich latach stały się jedną z najpopularniejszych form dekoracji ścian, a także doskonałym pomysłem na trafiony prezent.  Bez wątpienia i w Twoim wnętrzu plan miasta będzie prezentował się dobrze.  

FOTOTAPETY Z PLANAMI MIAST


Drogi Kliencie, nasze fototapety są wyjątkowymi produktami. Nie można ich spotkać na sklepowych półkach. Każdą fototapetę przygotowujemy indywidualnie pod względem wymiarów i kolorystyki. Drukujemy je w niezawodnej drukarni, która specjalizuje się w wydruku fototapet, zapewniając niezmienną jakość druku i podłoży oraz perfekcyjne docięcie brytów, dzięki czemu prawidłowo zamontowana fototapeta odwdzięczy się brakiem złączeń i nieskazitelnym wyglądem przez długi czas.

Jaka jest cena fototapety?
Cena zależy od wybranego materiału i wymiarów ściany. Dokonaj wyliczenia zgodnie z instrukcją w ofercie lub skontaktuj się z nami przed zakupem: sklep@goorska.com 2. Co jest zawarte w cenie? 23% ceny - podatek VAT 40% ceny - koszt materiałów i wydruku 37% - nasz zysk, z którego finansujemy m.in. koszty reklamy, pracy nad projektami, oprogramowania, ZUS i podatki.

Czy otrzymam rabat?
Udzielimy rabatu ilościowego, przy zamówieniu minimum 10 mkw fototapet. Dla mniejszej ilości nie przewidujemy zniżki, chyba, że trwa okresowa promocja.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Po dokonaniu przez Ciebie zakupu potrzebujemy maksymalnie 48h na przygotowanie kadru mapy do wymiarów Twojej fototaopety. Po akceptacji projektu, potrzebujemy 7 - 10 dni roboczych na wydruk i wysyłkę zamówienia.

Czy mogę zamówić inne miasto/obszar?
Tak, realizujemy zamówienia indywidualne. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów: sklep@goorska.com

Czy fototapeta nie będzie rozmazana lub “rozpikselowana”?
Nie, nie będzie. Nasze grafiki są przygotowane w formacie wektorowym, co oznacza, że można je dowolnie skalować bez utraty jakości.

Czy otrzymam fototapetę w jednym kawałku?
To zależy od jej wielkości i wybranego podłoża. Każde podłoże ma inną szerokość rolki: Tapeta fizelinowa Neschen - maks. 105 cm szerokości (tapeta szersza niż 105 cm zostanie podzielona na równe bryty) Tapeta winylowa SAND - maks. 127 cm szerokości (tapeta szersza niż 127 cm zostanie podzielona na równe bryty) Tapeta fizelinowa laminowana - maks. 129 cm szerokości (tapeta szersza niż 129 cm zostanie podzielona na równe bryty)

Czy mogę podjąć się samodzielnego montażu?
Jeśli nie masz doświadczenia w montażu fototapet, rekomendujemy zlecenie go profesjonalistom. Do każdej przesyłki dołączamy instrukcję montażu. W przypadku samodzielnego montażu prosimy o stosowanie się do wskazówek w niej zawartych. Pamiętaj, że uszkodzenie lub nieprawidłowy montaż wiąże się z wymianą całej fototapety.

Czy mogę zamówić fototapetę z montażem?
Zajmujemy się wyłącznie przygotowaniem i produkcją fototapet. Nie świadczymy usługi montażu, ale przygotowaliśmy listę zaufanych montażystów z wielu miast Polski, których możemy polecić: https://goorska.com/content/15-montaz-fototapet

Masz inne pytanie? Napisz!

sklep@goorska.com