PYTANIA OGÓLNE

Ile trwa realizacja zamówienia?

Aktualny czas realizacji dla poszczególnych rodzajów produktów znajdziesz TUTAJ

Jeśli potrzebujesz ekspresowej wysyłki w pierwszej kolejności sprawdź naszą ofertę w kategorii EKSPRES. Znajdują się tam produkty, które są gotowe do wysyłki. 

Wcześniejszą realizację prosimy konsultować przed zakupem. Określimy dokładnie na kiedy zamówienie może być gotowe

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
Prowadzimy głównie sprzedaż wysyłkową.  W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość odbioru osobistego w Pruszkowie pod Warszawą po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny odbioru.

Czy mogę zwrócić zakupiony plakat?
Tak, jeśli jest to plakat ze standardowej oferty. W przypadku gdy na Twoje życzenie zostały wprowadzone modyfikacje (niestandardowy rozmiar, dodatkowy napis, personalizacja), prawo do zwrotu nie przysługuje, ale...nie mamy w zwyczaju pozostawiać naszych klientów z produktem, z którego nie jest zadowolony! Jeśli zamówiłeś plakat personalizowany lub niestandardowy i z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z zakupu napisz do nas. Na pewno uda się znaleźć dobre rozwiązanie – sklep@goorska.com

Czy mogę zamówić plakat w innym kolorze niż te dostępne w ofercie?
Tak, zapytaj o taką możliwość przed zakupem.

Jakiej jakości wydruk otrzymam?
Plakaty drukujemy na papierze satynowym Canon o gramaturze 250

Plakaty XL  i tapety drukujemy na ekologicznym, niemieckim  podłożu fizelinowym NESHEN WALLPAPER SMOOTH PERFORMANCE

Czy otrzymam fakturę na zakup?
Fakturę VAT wystawiamy na życzenie. Dane do faktury należy podać przy składaniu zamówienia. Jeśli w dniu płatności nie otrzymamy danych do faktury, do zamówienia zostanie wystawiony paragon. 

Otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Niezwłocznie skontaktuj się z nami. Staramy się nie popełniać błędów, ale  jeśli zdarzy nam się pomyłka lub niedopatrzenie, naprawimy to najszybciej jak to możliwe!

W jaki sposób zapakowana będzie przesyłka? Czy plakat się nie pogniecie?
Wysyłamy plakaty już od 5 lat. Dopracowaliśmy system pakowania plakatów do perfekcji, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń  podczas transportu. Każdy plakat starannie zwijamy i pakujemy w estetyczną tubę. Następnie dodatkowo zabezpieczamy przesyłkę pakując ją w dodatkowy karton. Co ważne, do pakowania plakatów nie używamy plastiku i folii, a taśma, którą zaklejamy przesyłki jest papierowa i ekologiczna. Po zerwaniu kieszeni kurierskiej całe opakowanie możesz wyrzucić do papieru. 

Jeśli zamawiasz plakat w ramie, również nie obawiaj się o uszkodzenia. Plakat w ramie pakujemy w kilka warstw kartonu.
Ramy są delikatnym produktem dlatego zakup i wysyłka pojedynczej sztuki możliwe są wyłącznie dla formatu 40 x 50 cm.
Większe formaty z wysyłką realizujemy od 4 szt. 

Plakaty XL, fotoobrazy i tapety, pakuje i wysyła dla nas drukarnia. W sposób pakowania tych produktów nie ingerujemy, ale zapewniamy, że przesyłki są dobrze zabezpieczone w transporcie. 

Czy przy większym zamówieniu otrzymam rabat?
Dla klientów zainteresowanych zakupem większej ilości plakatów przygotowaliśmy oferty z zestawami np. „8 dowolnych miast...”. Im większy zestaw tym mniejsza cena jednostkowa za plakat. To nie wszystko. Jeśli chcesz dokonać zakupu jeszcze większej ilości plakatów, na przykład z przeznaczeniem do wystroju pokoi hotelowych, restauracji, sal konferencyjnych, biur etc. skontaktuj się z nami podając szczegóły zamówienia, a dokonamy indywidualnej wyceny.

W jaki sposób przygotować plakat do wysyłki zwrotnej?
Należy zachować szczególną ostrożność przy pakowaniu plakatu aby uniknąć zostawienia śladów palców lub zagięć.  Musi on zostać ponownie zwinięty, włożony w kartonową tubę i odesłany przesyłką rejestrowaną (kurier lub list polecony) na adres:

Studio Kreatywne Katarzyna Górska ul. Bolesława Prusa 60/4 05-800 Pruszków

MAPY MIAST

Czy mogę zamówić mapę dowolnej lokalizacji na świecie?
Tak, przygotujemy plan dowolnego miasta w wybranym przez Ciebie kolorze i formacie. Jeśli nie widzisz w sklepie odpowiedniej oferty, napisz do nas.


Podobają mi się mapy, ale nie mam ulubionego miasta i nie wiem jakie wybrać.
Wbrew pozorom to dość częsty dylemat naszych klientów. W takim wypadku polecamy przejrzeć mapy, które prezentujemy w sklepie. Jest to kilkadziesiąt najpopularniejszych lokalizacji z całego świata. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też gotowe zestawy map na przykład: Mazury, 8 największych polskich miast, stolice Europy, dzielnice Warszawy, Trójmiasto.  Jeśli masz do dyspozycji dużą przestrzeń na ścianie taka galeria map będzie prezentowała się bardzo efektownie.

Chcę zamówić mapę miasta, które nie jest wystawione w sklepie. Czy mogę zobaczyć jak będzie wyglądała zanim zostanie wydrukowana i wysłana?
Tak, u nas nie kupujesz kota w worku.  Jeżeli wybrane przez Ciebie miasto nie jest widoczne w naszym sklepie wykonamy dla Ciebie projekt i prześlemy wizualizację.  Poprosimy Cię o akceptację projektu zanim wyślemy go do druku. Na tym etapie możemy jeszcze wprowadzić zmiany. Jednym słowem - projektujemy dla Ciebie idealny plakat! Pracę nad projektem indywidualnym rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty.

Czy mapa miasta będzie pasowała do mojego wnętrza?
Nie bez powodu mapy miast w ostatnich latach stały się jedną z najpopularniejszych form dekoracji ścian, a także doskonałym pomysłem na trafiony prezent.  Bez wątpienia i w Twoim wnętrzu plan miasta będzie prezentował się dobrze.  

Masz inne pytanie? Napisz!

sklep@goorska.com