PYTANIA OGÓLNE

Ile trwa realizacja zamówienia?


Czas realizacji zależy od zamówionych produktów:

Plakaty ze standardowej oferty: wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Plakaty personalizowane lub mapy na zamówienie: 2 dni roboczych na projekt, 3-5 dni roboczych wydruk i wysyłka (liczone od momentu zaakceptowania projektu)
Fototapety mapy: 2 dni robocze na przygotowanie kadru do wymiaru ściany, 10-21 dni roboczych wydruk i wysyłka (liczone od momentu zaakceptowania projektu
Obrazy dostępne: wysyłka w ciągu 5 dni roboczych
Obrazy na zamówienie: 4-8 tygodni (dokładny czas realizacji ustalany jest indywidualnie)

Wcześniejszą realizację prosimy konsultować przed zakupem. Określimy dokładnie na kiedy zamówienie może być gotowe

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową.

Czy mogę zwrócić zakupiony plakat?

Tak, przysługuje Ci aż 30 dni na zwrot zamówionych produktów. Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku zakupu produktu na zamówienie np: fototapeta na wymiar, obraz oznaczony jako "na zamówienie", plakat personalizowany lub w formacie innym niż dostępne na stronie. 

Czy mogę zamówić plakat oprawiony w ramę i gotowy do powieszenia?

Tak, możesz zamówić plakat w ramie, ale wyłącznie w formacie A2. Wybierz w ofercie wariant "Plakat A2 w ramie..." jeśli chcesz otrzymać produkt gotowy do powieszenia. Plakat B2 musisz oprawić samodzielnie lub oddać go do oprawy. 

Gdzie kupić ramy do plakatów B2 i A2?

Formaty dostępne w naszym sklepie są standardowymi formatami wydruków i nie będzie problemu z dokupieniem do nich ram. Na rynku dostępny jest szeroki wybór: ramy aluminiowe, ramy drewniane, ramy z PCV. Ramy można spotkać lokalnie np. w sklepach plastycznych lub fotograficznych, a także w marketach budowlanych typu Castorama, Leroy Merlin, Obi. Najpopularniejsze i przystępne cenowo są ramy z IKEI np. Ribba (format B2). Zakupu ram z IKEI można dokonać także online. 


Jakiej jakości wydruk otrzymam?

Plakaty drukujemy na papierze satynowym Canon o gramaturze 250
Fototapety drukujemy na trzech rodzajach podłoży. Szczegóły znajdziesz w ofertach z tapetami.
Obrazy malowane są ręcznie dobrej jakości farbami akrylowymi na podobraziach PREMIUM bawełnianych lub lnianych.


Wszystkie nasze wydruki są bardzo dobrej jakości i na renomowanych materiałach. Dostarczanie produktów o wysokiej jakości od zawsze jest dla nas priorytetem.

Czy otrzymam fakturę na zakup?

Tak, jeśli w dniu zakupu zostaną przekazane dane do faktury. Dane do faktury należy podać przy składaniu zamówienia. Jeśli w dniu płatności nie otrzymamy danych do faktury, do zamówienia zostanie wystawiony paragon bez możliwości późniejszego wystawienia faktury.

Otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Niezwłocznie skontaktuj się z nami. Staramy się nie popełniać błędów, ale jeśli zdarzy nam się pomyłka lub niedopatrzenie, naprawimy to najszybciej jak to możliwe!

W jaki sposób zapakowana będzie przesyłka? Czy plakat się nie pogniecie?

Wysyłamy plakaty już od 6 lat. Dopracowaliśmy system pakowania plakatów do perfekcji, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń podczas transportu. Każdy plakat starannie zwijamy i pakujemy w estetyczną tubę. Następnie dodatkowo zabezpieczamy przesyłkę pakując ją w dodatkowy karton. Co ważne, do pakowania plakatów staramy się używać jak najmniej plastiku i folii, a taśma, którą zaklejamy przesyłki jest papierowa i ekologiczna.

Fototapety pakuje i wysyła dla nas drukarnia. Do naszej drukarni mamy pełne zaufanie i w sposób pakowania tych produktów nie ingerujemy, ale zapewniamy, że przesyłki są dobrze zabezpieczone w transporcie.


Czy przy większym zamówieniu otrzymam rabat?

Jeśli chcesz dokonać zakupu jeszcze większej ilości plakatów, na przykład z przeznaczeniem do wystroju pokoi hotelowych, restauracji, sal konferencyjnych, biur etc. skontaktuj się z nami podając szczegóły zamówienia, a dokonamy indywidualnej wyceny.

W jaki sposób przygotować plakat do wysyłki zwrotnej?

Należy zachować szczególną ostrożność przy pakowaniu plakatu aby uniknąć zostawienia śladów palców lub zagięć. Musi on zostać ponownie zwinięty, włożony w kartonową tubę i odesłany przesyłką rejestrowaną (kurier lub list polecony) na adres:Studio Kreatywne Katarzyna Górska ul. Bolesława Prusa 60/4 05-800 Pruszków tel: 509901450MAPY MIAST - PLAKATY

Jak powstają mapy?

Nasze mapy tworzymy na bazie danych udostępnianych przez Openstreetmap.org. Do tworzenia minimalistycznych map miast nie używamy darmowych czy komercyjnych generatorów. Tworzymy je edytując i przerabiając dane z openstreetmap.org w programie do grafiki wektorowej. Wykorzystujemy do tego celu nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaną przez lata. Nasze mapy tworzą ludzie, nie aplikacja! 


Z tego miejsca chcemy podziękować społeczności tworzącej dane udostępniane na openstreetmap org. Z przyjemnością informujemy, że dopełniamy obowiązku podania źródła zamieszczając akredytację dla Openstreetmap.org na produktach z mapami, w ofertach i materiałach reklamowych. 

Na każdym produkcie z mapą znajdziesz akredytację dla Openstreetmap.org w poniższej formie:
© autorzy OpenStreetMap
Open Database License

Czy mogę zamówić mapę dowolnej lokalizacji na świecie?

Tak, jeśli będzie to technicznie możliwe przygotujemy plan dowolnego miasta w wybranym przez Ciebie kolorze i formacie. Odwiedź ofertę DOWOLNE MIASTO. Jeśli nie widzisz w sklepie odpowiedniej oferty, napisz do nas.

Podobają mi się mapy, ale nie mam ulubionego miasta i nie wiem jakie wybrać.

Wbrew pozorom to dość częsty dylemat naszych klientów. W takim wypadku polecamy przejrzeć mapy, które prezentujemy w sklepie. Jest to kilkadziesiąt najpopularniejszych lokalizacji z całego świata. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też gotowe zestawy map na przykład: Mazury, 8 największych polskich miast, stolice Europy, dzielnice Warszawy, Trójmiasto. Jeśli masz do dyspozycji dużą przestrzeń na ścianie taka galeria map będzie prezentowała się bardzo efektownie.

Chcę zamówić mapę miasta, które nie jest wystawione w sklepie. Czy mogę zobaczyć jak będzie wyglądała zanim zostanie wydrukowana i wysłana?

Tak, u nas nie kupujesz kota w worku. Jeżeli wybrane przez Ciebie miasto nie jest widoczne w naszym sklepie wykonamy dla Ciebie projekt i prześlemy wizualizację. Poprosimy Cię o akceptację projektu zanim wyślemy go do druku. Na tym etapie możemy jeszcze wprowadzić zmiany. Jednym słowem - projektujemy dla Ciebie idealny plakat! Pracę nad projektem indywidualnym rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty.

Czy mapa miasta będzie pasowała do mojego wnętrza?

Nie bez powodu mapy miast w ostatnich latach stały się jedną z najpopularniejszych form dekoracji ścian, a także doskonałym pomysłem na trafiony prezent. Bez wątpienia i w Twoim wnętrzu plan miasta będzie prezentował się dobrze.

FOTOTAPETY Z PLANAMI MIAST


Drogi Kliencie,
nasze fototapety są wyjątkowymi produktami. Nie można ich spotkać na sklepowych półkach. Każdą fototapetę przygotowujemy indywidualnie pod względem wymiarów i kolorystyki. Drukujemy je w niezawodnej drukarni, która specjalizuje się w wydruku fototapet, zapewniając niezmienną jakość druku i podłoży oraz perfekcyjne docięcie brytów, dzięki czemu prawidłowo zamontowana fototapeta odwdzięczy się brakiem łączeń i nieskazitelnym wyglądem przez długi czas.

Jaka jest cena fototapety?

Cena zależy od wybranego materiału i wymiarów ściany. Dokonaj wyliczenia przy pomocy kalkulatora w ofercie lub skontaktuj się z nami przed zakupem: sklep@goorska.com

Co jest zawarte w cenie?

23% ceny - podatek VAT
40% ceny - koszt materiałów i wydruku
37% - nasz zysk, z którego finansujemy m.in. koszty reklamy, pracy nad projektami, oprogramowania, ZUS i podatki.

Czy otrzymam rabat?

Udzielimy rabatu ilościowego, przy zamówieniu minimum 10 m2 fototapet. Dla mniejszej ilości nie przewidujemy zniżki, chyba, że trwa okresowa promocja.

Jaki jest czas realizacji zamówienia

Po dokonaniu przez Ciebie zakupu potrzebujemy maksymalnie 48h na przygotowanie kadru mapy do wymiarów Twojej fototapety. Po akceptacji projektu, potrzebujemy 10-21 dni roboczych na wydruk i wysyłkę zamówienia. Dokładny czas
realizacji wydruku zależy od aktualnego obłożenia drukarni.

Czy mogę zamówić inne miasto/obszar

Tak, realizujemy zamówienia indywidualne jednak każdorazowo musimy zweryfikować czy wykonanie mapy danego obszaru będzie możliwe. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów: sklep@goorska.com

Czy fototapeta nie będzie rozmazana lub “rozpikselowana”

Nie, nie będzie. Nasze grafiki są przygotowane w formacie wektorowym, co oznacza, że można je dowolnie skalować
bez utraty jakości.

Czy otrzymam fototapetę w jednym kawałku?

To zależy od jej wielkości i wybranego podłoża. Każde podłoże ma inną maksymalną szerokość brytów:
Tapeta flizelinowa Neschen - maks. 105 cm szerokości (tapeta szersza niż 105 cm zostanie podzielona na równe bryty)
Tapeta winylowa SAND - maks. 127 cm szerokości (tapeta szersza niż 127 cm zostanie podzielona na równe bryty)
Tapeta flizelinowa laminowana - maks. 129 cm szerokości (tapeta szersza niż 129 cm zostanie podzielona na równe bryty)

Czy mogę podjąć się samodzielnego montażu?

Jeśli nie masz doświadczenia w montażu fototapet, rekomendujemy zlecenie go profesjonalistom. Do każdej przesyłki
dołączamy instrukcję montażu. W przypadku samodzielnego montażu prosimy o stosowanie się do wskazówek w niej
zawartych. Pamiętaj, że uszkodzenie lub nieprawidłowy montaż wiąże się z wymianą całej fototapety.

Czy mogę zamówić fototapetę z montażem?

Zajmujemy się wyłącznie przygotowaniem i produkcją fototapet. Nie świadczymy usługi montażu, ale przygotowaliśmy
listę zaufanych montażystów z wielu miast Polski, których możemy polecić:

MONTAŻ FOTOTAPET 

Czy można zamówić mapę z nazwami ulic?

Nasze mapy są grafikami symbolicznymi i minimalistycznymi. Uwzględnienie na nich nazw ulic znacznie zaburzy estetykę mapy, a to nie godzi się z naszymi przekonaniami. Uwzględnienie wszystkich nazw ulic nie będzie możliwe. Za dodatkową opłatą oferujemy następujące usługi:

- dodanie znaczników lokalizacji na mapie (np. adresy oddziałów firmy)
- dodanie logotypu firmy w obrębie mapy
- dostosowanie kolorystyki do indywidualnych preferencji
- dodanie obrysu budynków (możliwe tylko w przypadku map o małym zakresie np. niewielkie miasto lub centrum dużego miasta)

Masz inne pytanie? Napisz!sklep@goorska.com