Plakaty z granatem

Plakaty z granatem jako dekoracje ścian do biura, salonu lub sypialni

Granat we wnętrzu uspokaja i jednocześnie współgra z otoczeniem. Postaw na dodatki do wnętrz z granatem jeśli chcesz wnieść ten wspaniały, naturalny kolor do swoich pomieszczeń w domu lub biurze. 

w sklepie Goorska najpopularniejsze dodatki z granatem do plakaty "Marble", "Figury" i "Marine". 
Jeśli szukasz dekoracji ścian z kolorem granatowym tutaj jest w czym wybierać. 

Plakaty z wyżej wymienionych serii możesz zamówić w formatach B2 i A2, przy czym A2 jest dodatkowo dostępny w ramach aluminiowych i z drewna sosnowego. 

Zobacz też inne propozycje plakatów np. plakaty z zielenią lub plakaty pastelowe. Potrzebujesz więcej propozycji? Zobacz całą ofertę plakatów skandynawskich w sklepie Goorska.

Plakaty z granatem

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Granat króluje we wnętrzach nie od dziś. Jeśli planujesz w swojej przestrzeni wprowadzić ten niezwykły, głęboki i uspokajający kolor, postaw na dekoracyjne dodatki z granatem. Moja propozycje to abstrakcyjne plakaty z serii "Marble" lub "Góry".

Seria "Marble" to cztery geometryczne kompozycje, które powieszone obok siebie tworzą nowoczeny kwadryptyk. Te autorskie grafiki świetnie sprawdzą się jako dekoracje ścian z granatem do biura, salonu, sypialni czy korytarza. Sprawdzą się też jako zestaw plakatów z granatem nad kanapę lub nad łóżko.

Podobnie jak plakaty z marmurem "Marble", seria "Góry" to zestaw dekoracji do powieszenia na ścianie we wnętrzu z dodatkiem granatu.

Jeśli zastanawiasz się co pasuje na ścianę do salonu z granatowymi dodatkami, odpowiedź nasuwa się sama - plakaty z granatem.