PLAKATY Z MAPAMI

Plakaty na ścianę z mapami - mapy miast, mapy dzielnic, mapy regionów i państw.

Zastanawiasz się co powiesić na ścianę? A może szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Poznaj plakaty z mapami miast. W naszej ofercie znajdziesz mapy znanych miast polskich, europejskich i świata, a także mapy dzielnic Warszawy. Wybierz spośród wielu popularnych lokalizacji takich jak np. mapa Warszawy, mapa Krakowa, mapa Trójmiasta, mapa Londynu, mapa Nowego Jorku i wiele innych. Plakat z mapą ulubionego miasta to nie tylko sposób na efektowną ścianę, ale także niebanalny pomysł na prezent. Podaruj wyjątkowy upominek dla bliskich wybierając mapę personalizowaną z zaznaczeniem wskazanego przez Ciebie adresu i dowolnym napisem.

Mapy ścienne to idealne dekoracje do biura, hotelu czy lokalu usługowego.

Nie masz pomysłu na aranżacje ścian w biurze, hotelu czy lokalu usługowym? Zadbaj o niebanalny wystrój wnętrza wybierając nowoczesne grafiki, nawiązujące do miejsc, które lubisz. Nasze mapy miast szczególnie polecamy do przestrzeni biznesowych. Minimalistyczny i nowoczesny styl sprawia, że plany miast doskonale wpisują się w koncepcję biurowych wnętrz. Co więcej, mogą służyć do wyeksponowania adresów oddziałów firmy lub pokazać zakres terytorialny jej działalności, a dla gości hotelowych być miłym wizualnym nawiązaniem do odwiedzanego regionu.

Zobacz przede wszystkim plakaty z mapami polskich miast.PLAKATY Z MAPAMI

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-24 z 62 pozycji

Skąd pomysł na plakaty z mapami miast? Dlaczego uważamy się za ekspertów w tej dziedzinie, a plakaty z mapami towarzyszą nam już od lat?


Na przestrzeni siedmiu lat prowadzenia działalności artystycznej, graficznej i poligraficznej, zdążyliśmy opracować setki, jeśli nie tysiące map dla naszych klientów. Początkowo były to niewielkie fragmenty miast, zazwyczaj centralne obszary lub inny fragment miasta ściśle określony przez preferencje kupującego. Wówczas przygotowanie jednej mapy zajmowało o wiele więcej czasu niż teraz kiedy wszelkie techniczne problemy i know-how o tym jak przygotować mapę do druku mamy opanowane do perfekcji. Dziś jesteśmy w stanie opracować całość lub fragment dowolnego miejsca na świecie, dlatego zgłaszają się do nas klienci prywatni i firmy. Wszystkich naszych klientów łączy jeden cel: chcą w nowoczesny, niebanalny sposób nawiązać do ulubionego miasta, a grafika z mapą świetnie się do tego celu nadaje.


Jakie miasto na plakacie wybrać gdy nie możesz zdecydować się na jedną lokalizację?

Rozwiązanie jest proste! Możesz zamówić kilka map i zaaranżować nowoczesną galerię plakatów na dużej ścianie. Specyfika plakatów z mapami, ich charakter i kolorystyka sprawia, że doskonale pasują do siebie nawzajem. Nie musisz więc martwić się czy zamówiony zestaw plakatów będzie się dobrze prezentował na jednej ścianie. Plakaty wydrukujemy dla Ciebie w standardowych formatach A2, B2, B1, 61 x 91 (do ram IKEA) lub na indywidualne zamówienie w innym wybranym przez Ciebie rozmiarze. Papier na jakim drukujemy mapy to renomowany CANON Satin Photo Paper o gramaturze 260. Drukujemy na tym papierze od lat i uważamy, że nie ma sobie równych.

Jak zamówić plakat personalizowany z mapą dowolnego miasta? To proste.

Pomyśl o tym jakie miasto jest Ci najbliższe, a jeśli w polu Twoich poszukiwań są plakaty na ścianę w biurze, zastanów się jakie miasta nawiązują do prowadzonej przez Ciebie firmy. Kiedy masz już wybrane lokalizacje, zastanów się czy chcesz aby na plakacie został uwzględniony konretny adres. Bez tej informacji, przygotowując dla Ciebie personalizowany plakat możemy pominąć ważne dla Ciebie miejsce.

Plakat z zaznaczeniem adresu - na życzenie dodamy znacznik lokalizacji, serduszko lub kropkę w dowolnym kolorze. Czy to nie jest wspaniały pomysł na plakat na prezent? Wielokrotnie mieliśmy przyjemność opracowywać plakat z zaznaczeniem miejsca ślubu, zaręczyn czy lokalizacji nowego domu. Wykorzystaj ten oryginalny pomysł jako prezent na zaręczyny, prezent ślubny lub prezent na parapetówkę.
Pamiętaj żeby podać adres zaznaczenia przy składaniu zamówienia w ofercie "dowolne miasto" jeśli chcesz zamówić personalizowany plakat z zaznaczeniem adresu.

Co jeszcze możemy zrobić dla Twoich ścian?

Możemy przygotować plakaty w ramach, ale takie zamówienia ze względów logistycznych realizujemy od 10 sztuk. Możemy zmienić kolorystykę mapy lub dodać inne niż zaznaczenie adresu personalizacje np. dedykowany podpis jeśli planujesz wykorzystać mapy miast na prezent. Oferujemy też możliwość zamieszczenia na plakatach logo Twojej firmy i tu aż prosi się żeby wspomnieć o tym, że plakaty z mapami sprawdzają się także jako oryginalny upominek dla klientów lub gości hotelowych!

Jeśli nie widzisz w naszej ofercie miasta, dzielnicy lub regionu, którego poszukujesz albo interesuje Cię zupełnie inna dekoracja ściany i sądzisz, że moglibyśmy Ci pomóc, koniecznie napisz do nas. Skorzystaj z zakładki FORMULARZ KONTAKTOWY