Plakaty "Figury"

Seria autorskich plakatów geometrycznych "FIGURY" jest odpowiedzią na potrzeby minimalistów, którzy lubią proste geometryczne formy i ciekawe połączenia kolorystyczne. Koła, trójkąty, kwadraty, półkola...prosta kompozycja geometrycznych figur będzie dodatkiem, który ożywi ale nie zdominuje wnętrza. 

Plakaty geometryczne z serii "FIGURY" świetnie odnajdą się w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych, zwłaszcza w biurach, gdzie zazwyczaj panuje mininalistyczny styl. Połączenie granatu, słonecznej żółci i beżu stanowi przyjemne dla oka zestawienie. Wybierz format A2 lub B2, a jeśli w polu Twojego poszukiwania jest pomysł na dużą ścianę w biurze lub salonie, rozważ zakup całej serii. Zestaw plakatów geometrycznych ozdobi większą przestrzeń w sposób spójny i harmonijny. 

Nie do końca w Twoim guście? Zobacz inne serie plakatów geometrycznych autorstwa Katarzyny Górskiej np. plakaty Marine lub absolutnie bestsellerowe plakaty Marble

Plakaty "Figury"

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Plakaty Figury - proste i minimalistyczne plakaty skandynawskie

Zastanawiasz się gdzie online kupić efektowne plakaty do wnętrz?
Jesteś miłośnikiem/miłośniczką minimalizmu we wnętrzach, a jednocześnie wciąż masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje we własnej przestrzeni? Jeśli wciąż nie wiesz jak ożywić salon, sypialnię czy biuro, przyjżyj się bliżej kolekcji plakatów Figury.

To zaskakujące, że mimo swojej prostoty są to najczęściej wybierane plakaty z mojej oferty. Na mniejszą ścianę wybierz jeden lub dwa plakaty, a jeśli masz do zagospodarowania większą przestrzeń np. ścianę nad kanapą w salonie, ścianę nad łóżkiem w sypialni, dużą ścianę w korytarzu lub biurze - wybierz zestaw plakatów z figurami geometrycznymi. Będą się pięknie prezentować zarówno osobno jak i w zestawie.

Historia kolecji i inspiracje

Kolekcja plakatów FIGURY powstała w 2017 roku. Nagły napływ weny podpowiedział, że mają to być plakaty bez zbędnych elementów, każdy z czterech projektów ma nawiązywać wyłącznie do jednej figury geometrycznej, a główne skrzypce będą grać dobrze dobrane kolory. I tak powstał plakat z półkolami, plakat z trójkątami, plakat z kwadratami i plakat z kołami. Wszystkie cztery w spójnej kolorystyce. Na plakatch znalazły się kolory: intensywny żółty i musztardowy żółty (w miejscach gdzie figury nachodzą się na siebie), głęboki, morski granat, czerń oraz beż.

Plakat artystyczny dla minimalistów i miłośników polskiego dizajnu
Efektownych dekoracji wnętrz nie trzeba szukać na zagranicznhych stronach czy w ekskluzywnych salonach wyposażenia wnętrz. Reprezentuję grono polskich ilustratorów i grafików z zamiłowaniem do pięknych przestrzeni, którzy dostarczają wartościowe produkty wysyłkowo umożliwiając swoim klientom łatwy zakup online.