Plakaty "Góry"

Plakaty geometryczne, abstrakcyjne, mocno inspirowane górskimi motywami jednak wciąż minimalistyczne i nowoczesne. Po raz kolejny na naszych plakatach geometryzcnych zagościły odcienie granatu i niebieskiego, które w połaczeniu z monochromatycznymi fotografiami gór, dają ciekawy efekt. Czarno-białe góry to motyw często występujący na dekoracjach ścian, aby je urozmaicić, dodano ciekawe geometryczne formy przenikające się wzajemnie.
Plakaty "Góry"

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kolekcja plakatów "Góry" - czarno-białe fotografie szczytów górskich w połączeniu z abstrakcyjnymi formami geometrycznymi

Plakaty z granatem dla miłośników górskich pejzaży

Jeśli na pytanie "morze czy góry" Ty bez wahania odpowiadasz "góry", ta kolekcja plakatów z granatem może być dla Ciebie. Połączenie fotografii górskich szczytów z motywami abstrakcyjnymi w kolorze granatu i szarości to neutralny dodatek do wnętrza. 

Udekoruj ścianę w sposób niebanalny i jednocześnie bez dużego remontu! Wystarczy powiesić odpowiednio dobrany plakat lub zestaw plakatów i cieszyć oko dekoracją z górskimi widokami. 

Ta kolekcja plakatów będzie szczególnie pasowała na ścianę w salonie, sypialni czy holu wejściowym. Na większą ścianę np. nad kanapą proponuję zestaw dwóch, trzech lub czterech plakatów powieszonych obok siebie. Jeśli ciężko Ci zdecydować, wyślij zdjęcie ściany, a ja chętnie pomogę Ci w wyborze.