OBRAZY ABSTRAKCYJNE

Duże obrazy abstrakcyjne na zamówienie - sposób na udane wnętrze

Duże obrazy akrylowe to biżuteria dla wnętrz. Nic tak nie wzbogaca wnętrza jak dobrze dobrany kolorystycznie oryginalny obraz, który zdobi i zachwyca przez lata. Dobrej jakości farby (Marimeri, Amsterdam, Renesans Polycolor) w połączeniu z najwyższej klasy płótnem lnianym, podówjnie gruntowanym, naciągniętym na solidne krosna, to wszystko daje gwarancję, że zamówiony obraz będzie zachwycał wszystkich domowników lub gości hotelowych. Podobrazia zamawiamy wyłącznie u polskiego producenta. 

Autorką obrazów jest Katarzyna Górska, absolwentka studium "Art&Design Diploma" w Twickenham Adult Community College w Londynie oraz studiów o kierunku "Grafika" w WIT pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka chętnie zrealizuje zamówienia na obrazy z przeznaczeniem do hoteli, biurowców, apartamentów. Kolorystyka, wymiary obrazów, cena i czas realizacji będą ustalane indywidualnie. 

Potrzebujesz efektownej dekoracji ściany na już? Zobacz obrazy dostępne od ręki!

OBRAZY ABSTRAKCYJNE

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Abstrakcyjne obrazy akrylowe to nowa kategoria w sklepie plakatygeometryczne.pl. Nie jest to za to nowość w mojej twórczości, ponieważ malarstwem zajmuję się od 8 lat. Moją specjalnością są wielkoformatowe abstrakcje w żywych kolorach malowane techniką wielokrotnego nakładania kolejnych wartsw farby. W ten sposób uzyskuję delikatne struktury i efekt przenikających się barw.

Obrazy maluję przy użyciu najlepszych farb m.in włoskich Polycolor Maimeri, które uwielbiam ze względu na przepiękne barwy, elastyczność, trwałość i zwiększoną odporność na działanie UV. Podobrazia zamawiane są wyłącznie u polskiego producenta i są to solidne podobrazia lniane, podwójnie gruntowane na stabilnych krosnach.

Poszukujesz obrazu w indywidualnej kolorystyce lub formacie? Zapraszam do kontaktu.

Katarzyna Górska