Fototapety z mapami w biurze we Wrocławiu. Zobacz jak efektownie prezentują się nasze fototapety do biur we wnętrzach wrocławskiej firmy.

We Wrocławskiej inwestycji Delta Apart-House zamontowane zostały aż cztery nasze fototapety: mapa Warszawy, mapa dzielnicy Wrocławia - Psie Pole oraz mapa całego miasta Wrocław. Początkowo Inwestor zgłosił się do nas z pytaniem czy przygotujemy trzy fototapety na wymiar ścian w trzech różnych pomieszczeniach. Jedną z fototapet miała być mapa dzielnicy Psie Pole, której nie ma u nas na stronie. Nie było dla nas problemem żeby przygotować plan dzielnicy Wrocławia na indywidualne zamówienie. 

Po realizacji otrzymaliśmy od Inswestora miłą wiadomość z opinią o naszych fototapetach:

Pani Katarzyna zrealizowała dla nas projekty i wydruki czterech fototapet z mapami do wnętrz naszych przestrzeni biurowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z przebiegu procesu projektowania jak i z jakości dostarczonych nam wydruków. Skorzystaliśmy też z możliwości dostosowania kolorystycznego i personalizacji fototapet. Dzięki wyróżnieniu na mapie lokalizacji budynku Delta ApartHouse, fototapeta stała się prawdziwą wizytówką naszej firmy.

W imieniu całej firmy serdecznie polecam współpracę z marką Goorska

Katarzyna Mostowa-Grzesik
Prezes Zarządu
Delta Property sp. z o.o. Sp. k.

Fototapeta z planem miasta z możliwością personalizacji np. w formie zaznaczenia adresu lub logotypu firmy. 

Inwestorowi zależało na wyróżnieniu budynku Delta Apart-House na mapie, dlatego żółtym kolorem oznaczyliśmy zarys budynku, a także dodaliśmy znacznik lokalizacji i podpis z nazwą Firmy. Cieszymy się, że Inwestor skorzystał z możliwości dodatkowych personalizacji jakie oferujemy w przypadku fototapet. 

W styczniu 2022 zrealizowaliśmy zamówienie na trzy fototapety z mapami, a były to: mapa Warszawy w wersji z grafitowym tłem i bez budynków, mapa dzielnicy Psie pole w wersji z czarnym tłem z szarą wodą i białymi budynkami oraz plan Wrocławia w wersji urbanistycznej z białym tłem i czarnymi budynkami. 

Fototapeta Wrocław Psie Pole w biurzeMapa na wymiar z personalizacjami - fototapeta do biuraFototapeta z planem dzielnicy Wrocław Psie Pole w wersji z grafitowym tłem została ponownie wybrana przez Inwestora jako dekoracja ściany w siedzibie Delta Apart-House. Tym razem urozmaica hol i recepcję w  budynku.


Poczuliśmy się niewzykle wyróżnieni, gdy po pół roku Inwestor skontaktował się z nami ponownie w celu zamówienia fototapety do kolejnego pomieszczenia w swoim biurowcu. Efektem ponownej współpracy jest oryginalna, nowoczesna ściana w firmowym lobby. Pierwotnie fototapeta miała być czarna, jednak na prośbę Inwestora dopasowaliśmy kolorystykę wydruku do okalających ścian oraz pozostałej aranżacji wnętrza biurowego. We wnętrzu zastosowano już dużo grafitowych elementów dlatego tło fototapety również przygotowaliśmy w graficie. Ciemna Fototapeta Wrocław w recepcji biurowca