Plakaty pastelowe

Plakaty w pastelowych kolorach - subtelna dekoracja ściany w salonie, sypialni lub lokalu usługowym

Nie każdy czuje się dobrze w otoczeniu mocnych, intensywnych barw. Dla tych, którzy w swoich wnętrzach stosują stonowane kolory, proponujemy dekoracje w postaci plakatów z ddoatkiem pastelowego różu, szarości i beżu. 

Do jakiego stylu pasują pastelowe plakaty? Właściwie na tym polu nie ma ograniczeń. Grafiki pastelowe odnajdą swoje zastosowanie we wnętrzach skandynawskich, minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych. Mogą też pełnić funkcję ozdobną w przestrzeniach komercyjnych takich jak biura, lokale usługowe czy apartamenty na wynajem. 

Plakaty z pastelowymi kolorami znajdziesz w sklepie Goorska w dwóch standardowych formatach: B2 i A2. Mniejszy format czyli A2 proponujemy też w wersji oprawionej w ramy aluminiowe lub drewniane. 

Szukasz dodatków z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi? Zobacz plakaty z granatem. A jeśli preferujesz stonowane barwy mogą Ci się sposobać plakaty z szarym. Jeśli natomiast nie masz sprecyzowanych wymagań kolorystycznych zobacz wszystkie plakaty geometryczne w stylu skandynawskim. 

Plakaty pastelowe

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji