Plakaty "Stone"

Seria "STONE" to zestaw pasujących do siebie plakatów w kolorach pastelowych. Design nawiązujący do marmuru i kamienia, będzie pasował do wnętrz, w których występują podobne faktury. Blady Róż, szarości i czerń to kolory dominujące w tych minimalistycznych grafikach. Jeśli więc szukasz efektownej dekoracji ścian w salonie, kuchni, sypialni lub biurze, przyjżyj się bliżej plakatom z serii "STONE" lub innym kolekcjom w sklepie goorska.com. 

Zobacz też pozostałe plakaty geometryczne lub równie ciekawą i bardziej dynamiczną serię plakatów "Lato"

Plakaty "Stone"

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Plakaty Stone - pastelowe dekoracje ścian z dodatkiem kamiennych faktur

Róż, szarości, marmur, geometria...

Plakaty "STONE" to kolekcja delikatna, subtelna i nawiązująca do naturalnych faktur marmuru i innych kamieni, które często występują we wnętrzach. Doskonale zaprezentują się jako ozdoba w ramach na ścianie, półce czy komodzie. Plakaty artystyczne to świetna alternatywa dla obrazów. Jeśli szukasz ekonomicznej opcji wystroju i chcesz tanio udekorować wnętrze, plakat w ramie lub antyramie to idealne rozwiązanie. Plakaty geometryczne "Stone" z powodzeniem zastąpią oklepane plakaty widokowe lub wszechobecny "las we mgle".

Inspiracja z natury

Gdy na co dzień brakuje Ci kontaktu z naturą, możesz stworzyć jej namiastkę w swoich czterech ścianach. Postaw piękne kwiaty w doniczkach, a ściany udekoruj oryginalnymi grafikami do wnętrz z motywem kamienia. Pastelowe barwy nadadzą lekkości i świeżości Twojemu wnętrzu. Plakaty artystyczne z kolekcji "Stone" znajdą zastosowanie jako ozdoba salonu, kuchni, sypialni lub domowego biura. Jeśli polu Twoich poszukiwań jest pomysł na ścianę w biurze, poczekalni lokalu usłgowego, salonie kosmetycznym lub SPA - plakaty "Stone" będą odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Postaw na polskie plakaty

Oczywiście, że możesz iść na łatwiznę i kupić plakaty w Ikea, które mają Twoi znajomi. Możesz też obrać własną drogę do pięknego wnętrza i zaskoczyć otoczenie oryginalnym wyborem spoza powszechnych schematów. Polskie plakaty geometryczne to dekoracje, które warto znać i mieć, aby cieszyć się nietuzinkową ozdobą ścian.