Plakaty "Liście"

Natura zachwyca formą i barwą i sprawia, że chciałoby się na nią patrzeć godzinami. Jeśli nie masz ręki do kwiatów zawsze możesz zastąpić je ciekawymi grafikami z zielenią. Botaniczne plaklaty do wnętrz inspirowane naturą to alternatywa dla żywych kwiatów w doniczkach. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć zieleń we wnętrzach ale nie mają czasu na regularne podlewanie kwiatów. Postaw na "Liście" i ciesz się naturalnymi odcieniami ciemnej i jasnej zieleni we wnętrzach. 

Plakaty notaniczne "Liście" znajdziesz w formatach B2 i A2. Format A2 (42 x 59,4 cm) możesz zamówić w ramie aluminiowej lub z drewna sosnowego. Papier na jakim drukujemy to satynowy Canon o wysokiej gramaturze. Zapewniamy nieskazitelną jakość druku i przepiękne odwzorowanie kolorów.
Plakaty "Liście"

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Pozwól naturze zapukać do Twojego wnętrza nawet jeśli nie czujesz się ekspretem lub ekspertką w pielęgnacji roślin. Alternatywą do żywych kwiatów mogą być nowoczesne plakaty z motywem dużych liści. Kolekcja plakatów "LIŚCIE" obejmuje aż sześć nowoczesnych kompozycji będących połączeniem natury (liście w odcieniach soczystej zieleni) z geometrią (delikatne koła i linie).