Plakaty "Marble"

Plakaty "MARBLE" mają coś w sobie, prawda? Harmonijne, minimalistyczne i nowoczesne - te trzy cechy sprawiły, że zdobią już niejedno wnętrze. Na mniejszą ścianę wybierz jeden lub dwa w zestawie, a jeśli masz więcej wolnej przestrzeni do zagospodarowania, możesz skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty na cały zestaw czterech plakatów geometrycznych. Geometryczne plakaty "MARBLE" urozmaicą ścianę salonu, domowego biura, sypialni, holu. Sprawdzą się też jako dekoracja ścian w biurze lub siedzibie firmy. Dostępne są w kilku standardowych formatach, do których łatwo dokupisz ramę.  

Jeśli szukasz nowoczesnych plakatów z zielenią lub granatem a dodatkowo w Twoim wnętrzu występuje motyw marmuru lub odcienie szarości, plakaty MARBLE to dobry pomysł na efektowną ścianę. 

Poszukujesz plakatów w innej kolorystyce? Sprawdź wszystkie autorskie plakaty geometryczne w naszym sklepie lub przejdź do oferty plakatów Marine, które stanowią równie ciekawą alternatywnę dla pustych ścian.

Plakaty "Marble"

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji
Abstrakcyjne plakaty geometryczne z marmurem w tle

Wiodącym motywem na plakatach z kolekcji Marble jest jasnoszary marmur, który w ostatnich latach często spotykamy we wnętrzach. Delikatna faktura marmuru w połączeniu z prostymi figurami geometrycznymi w intenstywnych kolorach sprawia, że taki plakat będzie nie tylko nowoczesną dekoracją ściany ale i odpowiedzią na problem jak ożywić wnętrze, w którym dominują szarości i beże.

Plakaty Marble możesz dowolnie wieszać w pojedynczo, jako dyptyk, tryptyk lub zestaw czterech plakatów. Plakaty powinny wisieć w ramach, dlatego przygotowaliśmy je w standardowych formatach: B2 (50 x 70 cm), A2 (42 x 59,4 cm), 40 x 50 cm, 61 x 91 cm i B1 (70 x 100 cm) - na rynku znajdziesz szeroki wybór ram do tego formatu plakatów.

Krótka historia...

Nowoczesne plakaty "Marble" występują w trzech wersjach kolorystycznych. Jako pierwszy powstał wariant z butelkową zielenią, a wersja z granatem i bordowym jest odpowiedzią na liczne pytania o możliwość zmiany koloru zielonego na jeden z wymienionych. Obecnie zarówno te granatowe, bordowe jak i te z zielenią, cieszą sie podobnym powodzeniem wśród poszukujących pomysłu na efektowną dekorację ściany.

Polski produkt w dobrym guście

Jeśli ależy Ci na tym, aby na Twoich ścianach zawisły polskie plakaty, a do tego pasuje Ci butelkowa zieleń, granatowe akcenty lub bordowa czerwień, postaw na minimalistyczne plakaty Marble, które najlepiej wieszać w zestawie. Plakaty geometryczne z serii Marble doskonale sprawdzą się jako ozdoba do salonu, sypialni, kuchni lub biura.