Witaj, 

cieszę się, że zainteresował Cię flagowy produkt mojej marki - fototapeta "MIASTO". Nazywam się Katarzyna Górska i wraz ze współpracującymi podwykonawcami z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt i wydruk tapety, ale najpierw chciałabym odpowiedzieć na kilka Twoich pytań.

Jeśli zastanawiasz się...

Czy możemy przygotować fototapetę z planem Twojego miasta, nawet jeśli jest to bardzo mała miejscowość?

Na 99% tak! Możemy przygotować w formie graficznej większośc lokalizacji na świecie, jednak niektore z przyczyn technicznych bywają problematyczne. Jesli masz w planach zakup fototapety z mapą wyspy, dużego obszaru (np. całego państwa), albo miasta, które otoczone jest dużą ilością wody, skontaktuj sie z nami przed zakupem. Potwierdzimy możliwość wykonania mapy. 

Czy potrafisz wyobrazić sobie...

Jak będzie wyglądała mapa Twojego miasta i czy pasuje do Twojego wnętrza?

Nie musisz opierać swoich decyzji zakupowych jedynie na wyobrażeniu. Dziś oferujemy Ci bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu podgląd mapy wskazanej przez Ciebie miejscowości. Wykonamy go w klasycznej, najczęściej wybieranej kolorystyce i prześlemy do wglądu. Możemy też wirtualnie "zamontować" ten projekt na Twojej ścianie. Jeśli uznasz, że fototapeta z planem miasta pasuje do Twojej przestrzeni, przeprowadzimy Cię przez dalszy proces zakupu indywidualnie dopasowanej do Twojego wnętrza fototapety. 

Jak zamówić bezpłatny podgląd mapy i wizualizację?

Na mój bezpośredni adres: katarzyna@goorska.com wyślij informację, że jesteś zainteresowany wizualizacją fototapety. Podaj nazwę miasta i przybliżone wymiary ściany. Jeśli do maila dołączysz zdjęcie ściany i jej otoczenia, wykonamy także wizualizację tapety na ścianie. 

Wizualizacja będzie przesłana w ciągu 3 dni roboczych,  jest całkowicie bezpłatna a późniejszy zakup tapety nieobowiązkowy.

Czekam na Twoją wiadomość:)

Znajdziesz mnie także tutaj:

https://www.instagram.com/goorska_com/

https://www.facebook.com/goorska/

FORMULARZ KONTAKTOWY