ZESTAWY PLAKATÓW GEOMETRYCZNYCH

Jak udekorować większą ścianę? Zestaw plakatów geometrycznych to świetny pomysł na dobrą aranżację ściany w salonie, biurze lub korytarzu


Są takie ściany, dla których jeden obraz to za mało, z kolei wielkoformatowe dekoracje nie zawsze są dostępne, a jesli już uda nam się znaleźć taką, która wizualnie spełnia oczekiwania, okazuje się, że jest problematyczna w transporcie lub oprawie. Po co się męczyć? My znamy sposób na to jak niewielkim wysiłkiem udekorować dużą ścianę. Proponujemy zestawy plakatów. Możesz u nas zamówić same wydruki w formacie A2 lub B2, albo cały zestaw w ramach gotowy do powieszenia na ścianie. 

Plakaty geometryczne w zestawach zostały zaprojektowane tak aby współgrać tworząc spójną kompozycję kiedy zostaną powieszone na jednej ścianie. Jeśli ściana jest pozioma możemy powiesić trzy lub cztery plakaty w jednej linii. Alernatywą będzie umiejscowienie plakatów w dwóch rzędach tak jak na naszych wizualizacjach. 

Czym udekorować ścianę nad kanapą? To pytanie zadał sobie chyba każdy będąc na etapie meblowania salonu. Zazwyczaj ten fragment ściany pozostaje pusty przez długie miesiące będąc obiektem poszukiwań idealnej dekoracji nad sofę. Z pomocą przychodzą zestawy plakatów geometrycznych. Nad kanapą powieś dwa plakaty lub trzy, bo jeden to zdecydowanie za mało!

W pierwszej kolejności zapoznaj się z naszą bestsellerową serią: zestaw plakatów Marble

ZESTAWY PLAKATÓW GEOMETRYCZNYCH

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Nie jeden, a kilka plakatów to rozwiązanie dla Ciebie jeśli masz do zagospodarowania większą ścianę, lub kilka ścian i chcesz żeby dekoracje ścienne pozostały w jednym, spójnym klimacie. Jeśli nie widzisz w tej kategorii zestawu, który pasowałby do Twojego wnętrza, zapytaj mailowo o odpowiednią kombinację plakatów. Możemy przygotować dla Ciebie swoistego rodzaju galerię ścienną złożoną z wielu plakatów w różnych formatach.

Plakaty geometryczne charakteryzują się prostotą, minimalizmem i elegancją. Mają w sobie nutkę stylu skandynawskiego, glamour, classic modern a niektóre nawet mid century. Jeśli nie czujesz się dobrze w roli dekoratora wnętrz i potrzebujesz pomocy w doborze idealnego zestawu grafik do swojej przestrzeni, zgłoś się mailowo. Pomożemy!