Fototapeta z mapą Europy

Fototapeta z mapą Europy to nasz nowy produkt, który swoją ekspresją wprowadza efekt "wow" do każdego wnętrza. W przeciwieństwie do pozostałych tapet z mapami ta grafika jest dostępna w aż w sześciu wersjach kolorystycznych, które dobraliśmy tak, aby ta wymagająca pod względem estetycznym mapa, prezentowała się dobrze w każdym wnętrzu.

Wersja czarna (kolor nr 3 z wzornika ) to czarno-biała grafika, na której czarnym kolorem wypełniony jest ląd a białym morza, jeziora i rzeki oraz kontury granic państw. Ta mapa Europy wpasuje się we wnętrza loftowe i industrialne, a także pomieszczenia, w których dominują ciemne ściany. Będzie też doskonałym dodatkiem albo wręcz główną atrakcją w przestrzeni biurowej, gdzie często klasyczne kolory czerni i bieli grają główne skrzypce.

Wersja szara (nr 6) i beżowa (nr 10) to fototapety dla tych, którym stonowana kolorystyka dodatków pasuje najbardziej. Mapę Europy w szarościach i beżu polecamy do wnętrz prywatnych np. do salonu, sypialni, pokoju nastolatka, ściany przy schodach. Dobrze uzupełni przestrzeń biurową zwłaszcza tam gdzie panuje atmosfera skupienia. 

Wersja grafitowa (nr 2), ciemnozielona (nr 21), granatowa (nr 23)  - wybierz ten wariant jeśli zależy Ci na ciekawej ścianie w wyrazistej kolorystyce. Ciemnozielona ściana z mapą Europy może w ciekawy sposób ożywić wnętrze Twojego salonu lub sypialni. Granatowy lub grafitowy dodatek w postaci fototapety spodoba się nastolatkom jako ozdoba pokoju. 

Potrzebujesz innej wersji kolorystycznej? Poproś o przygotowanie projektu. Prześlij wymiary ściany i swoje preferencje na adres: sklep@goorska.com

Zobacz wszystkie fototapety z mapami

Fototapeta z mapą Europy

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji