FOTOTAPETA Z MAPĄ EUROPY

Fototapeta z mapą Europy to nasz nowy produkt, który swoją ekspresją wprowadza efekt "wow" do każdego wnętrza. Tak jak każda z naszych fototapet-map, mapa Europy dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych.

Wersja klasyczna to czarno-biała mapa ścienna, która zdecydowanie zagra pierwsze skrzypce we wnętrzu. Fototapetę z mapą Europy w wersji klasycznej polecamy do wnętrz w stylu nowoczesnym lub loftowym np. do biur, lokali komerycyjnych, restauracji, hoteli, sklepów odzieżowych etc.

Wersja ciemna to także czarno-biała grafika, jednak odwrotnie do mapy klasycznej, czarnym kolorem wypełniony jest ląd a białym morza, jeziora i rzeki. Podobnie jak wersja klasyczna, ta mapa Europy wpasuje się we wnętrza loftowe i industrialne, a także pomieszczenia, w których dominują ciemne ściany. 

Wersja szary i morski - w tej wersji na mapie Europy wyraźnie dominują zbiorniki wodne. Mamy ich tutaj bardzo dużo. Jeśli kolor morski jest odcieniem, który może zagościć w Twoim wnętrzu, ta mapa będzie interesującym dodatkiem jako dekoracja ściany. 

Wersja jasna - wybierz ten wariant jeśli zależy Ci na ciekawej ścianie w stonowanej kolorystyce. Wersję jasną zaprojektowaliśmy tak, aby nie dominowała przestrzeni, w której ma panować harmonia i spokój. Mapę Europy w szarościach polecamy do wnętrz prywatnych np. do salonu, sypialni, pokoju nastolatka, ściany przy schodach. Dobrze uzupełni przestrzeń biurową zwłaszcza tam gdzie panuje atmosfera skupienia. Sprawdzi się na przykład jako fototapeta do sali konferencyjnej lub przestrzeni coworkingowej.

Zobacz wszystkie fototapety z mapami

FOTOTAPETA Z MAPĄ EUROPY

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji